Blank

Kas mēs esam

Šī privātuma politika (turpmāk – Privātuma politika) informē par blank digitālā aģentūras (turpmāk – Blank) privātuma praksi un personu datu apstrādes principiem saistībā ar blank tīmekļa vietni  www.blank.lv (turpmāk – Tīmekļa vietne) un tās sniegtajiem pakalpojumiem.

Blank respektē Jūsu tiesības kontrolēt Jūsu privātumu, tāpēc šajā Privātuma politikā sniegta izsmeļoša informācija par to, kādi Tīmekļa vietnes apmeklētāju dati tiek ievākti un kā notiek to apstrāde.

Personas datu pārziņa kontaktinformācija jautājumiem par datu apstrādi:

Blank digitālā aģentūra, tālrunis: +371 254 53 359, e-pasts: info@blank.lv

Blank ievāc un apstrādā Tīmekļa vietnes apmeklētāju personas datus, lai nodrošinātu Tīmekļa vietnes efektīvu izmantošanu, uzlabotu tās lietošanu un to pilnveidotu.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes saglabā Jūsu datorā vai citā viedierīcē. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību, kā arī sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Blank tīmekļa vietnē izmanto vienīgi sesijas sīkdatnes jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes.

Sesijas sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas ļauj atpazīt Tīmekļa vietnes apmeklētāja pārlūkprogrammu un viedierīci, tās interneta protokola (IP) adresi. Sesijas sīkdatnes iegaumē Tīmekļa vietnes apmeklētāja izdarītās izvēles vai uzstādījumus Tīmekļa vietnē, kā arī nodrošina Tīmekļa vietnes piedāvāto iespēju un sadaļu funkcionalitāti.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Blank izmanto sesijas sīkdatnes, lai Tīmekļa vietne atcerētos apmeklētāja uzvedību apmeklējuma laikā un konkrētos uzstādījumus, lai pēc iespējas nodrošinātu efektīvu un ērtu Tīmekļa vietnes lietošanu un nodrošinātu tās tehnisko funkcionalitāti.

Sesijas sīkdatnes tiek saglabātas apmeklētāja viedierīcē un tās lietotājs ir tiesīgs kontrolēt un dzēst saglabātās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir derīgas īsu laika periodu, proti, konkrētās sesijas laiku.

Tīmekļa vietnes lietotāju tiesības

Ja Jūs esat Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk – Vispārīgā datu aizsardzības regula) subjekts, tad Jums ir tiesības izmantot Vispārīgās datu aizsardzības regulas III nodaļā nostiprinātās tiesības attiecībā uz Tīmekļa vietnes lietotāja personas datu apstrādi.

Tīmekļa vietnes apmeklētājs ir tiesīgs izmantot savas tiesības, sazinoties ar Blank, izmantojot šajā Privātuma politikā norādīto kontaktinformāciju.